Forbes açıkladı: Rihanna yine zirvede

ABD merkezli Forbes dergisi, Amerika’nın en güçlü bayan ünlülerini açıkladı.

NTV’nin aktardığı listeye nazaran, Forbes listesine nazaran, Beyonce 48. sırada kendisine yer bulurken, Kylie Jenner listede 6. kere yer alarak dikkat çekti.

İşte Forbes tarafından açıklanan Amerika’nın en güçlü bayan ünlüleri:

BEYONCE: Renaissance isimli dünya turnesiyle şu sıralar hayranlarıyla buluşan Beyonce, listede 48. sırada. Forbes’a nazaran müzikçinin toplam geliri 540 milyon dolar.

KYLIE JENNER: Keeping Up with The Kardashians realite gösterisiyle dünyada büyük bir fenomen haline gelen Kardashian/Jenner klanının en genç üyesi Kylie Jenner, 6. kere üst üste listede yer aldı. Jenner, 680 milyon dolar geliri ile 38. sırada.

TAYLOR SWIFT: 17 yıllık müzik mesleği boyunca pek çok rekora imza atan ve aldığı ödüllerle tarihe geçen ABD’li müzikçi Taylor Swift, 740 milyon dolar ile müzik dalındaki en varlıklı 2. bayan oldu. Swift listenin genelinde 34. sırada.

KIM KARDASHIAN: Lüks moda markalarıyla iş birliğiyle sık sık gündeme gelen realite gösteri yıldızı ve teşebbüsçü Kim Kardashian, listede 1,2 milyar dolar ile 21. sırada yer aldı.

RIHANNA: Şu sıralar ikinci çocuğuna gebe olan Rihanna, 20. sırada yer aldı. SavageX Fenty isimli iç çamaşırı markası ve Fenty Beauty isminde hoşluk markası olan müzikçi 1, 4 milyar dolar çıkarla dünyanın en güçlü bayanları listesinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir