İlanı gören gözlerine inanamadı: Esenler’de 4 bin TL’lik ev görenleri şoke etti!

Dükkandan bozma, ahırdan farkı olmayan konutlara yüksek fiyat isteyen mesken sahipleri büyük şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Son olarak toplumsal medyada gündem olan ve İstanbul Esenler’de ilana konulan konuta istenen fiyat “Bu kadarı da olmaz” dedirtti.

İstanbul Esenler’de ilana konulan meskenin halini görenler hayrete düştü ve o görseller kısa mühlet içerisinde toplumsal medyada gündem oldu. Bununla birlikte o meskene istenilen fiyat de en çok konuşulanlar ortasında yer aldı.

İlana konulan konut kullanılamaz bir halde olmasının yanında fiyatı, sıhhatsiz olması daha da şaşkınlık yarattı. Bu sene konut fiyatlarının artması, yayınlanan ve ilana konulan konutların kalite manasında aykırı bir ilgi var. Durumun bu türlü olması yansıları de beraberinde getiriyor.

Bir toplumsal medya kullanıcısının “cidden şok içindeyim” yazarak paylaştığı o fotoğraf ve konut için istenilen fiyat kısa mühlet içerisinde en çok konuşulanlar ortasına girdi.

2+1 olan konuta 4.000 TL kira istenmesi epey şaşırtan olurken bunun yanı sıra konut için 4.000 TL de depozito istendi!

BEKARA, AİLEYE VE ÖĞRENCİYE

Kiralanmak üzere ilana konulan bu meskenin pencerelerinin de tuğla ile kapatılmış olması görenleri adeta hayrete düşürdü.

Yayınlanan bu ilan kısa mühlet içerisinde en fazla konuşulanlar ortasına girdi.

Ev için “Bekara, öğrenciye, aileye verililebilir” yazıyor olması farklı bir tartışma konusu oldu. Toplumsal medyada epeyce tartışılan konut sitede yayından kaldırıldı.

KAYNAK: TV100

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir