Nilperi Şahinkaya ve sevgilisinin masasına gidip olay çıkarmıştı! Burak Deniz’in kavga görüntüsü çıktı

Adana Sinema Şenliği kapsamında bulunduğu Sheraton Grand Adana Oteli’nde sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşı Necmi Deniz’le oturduğu sırada masaya giderek olay çıkaran Burak Deniz hakkında avukatı Nail Gönenli aracılığıyla Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’na cürüm duyurusunda bulunmuştu.

BURAK DENİZ HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU

Şahinkaya, Burak Deniz’in “kasten yaralama”, “hakaret” ve “kişilerin huzur ve sukûnunu bozmaktan yargılanmasını talep etmişti. Burak Deniz de avukatı Serdar Opak’la hakkında yapılan şikayet nedeniyle savcılığa gidip tabir vermişti.

“HAKARETTE BULUNMADIM”

Burak Deniz sözünde “Konuşmada Nilperi, Emre ve Necmi Deniz ile şakalaştık, olağan bir halde gülüyor muhabbet ediyorduk, Nilperi’ye yönelik rastgele bir hakarette bulunmadım. Bulunmamı gerektirecek bir neden de yoktu aslında. Rastgele bir formda birbirimize vurmadık. Bu esnada sanıyorum gözlüğü düşmüş lakin ben rastgele bir formda Necmi Deniz’e vurmadım. Olay anında başka şahısları ayırmak için olaya dahil olduğumdan arbede esnasında gözlüğü düşmüş olabilir lakin mutlaka ben yapmadım” demişti.

KAVGA İMGELERİ ÇIKTI

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran hengame anına ilişkin imajlar ortaya çıktı. İmgelerde Nilperi Şahinkaya’nın Burak Deniz geldikten sonra masadan süratle uzaklaştığı akabinde da Burak Deniz’le Necmi Deniz’in ortasında sert bir tartışmanın çıktığı görülüyor.

“İFADESİ İMAJLARLA ÇELİŞİYOR”

Nilperi Şahinkaya’nın avukatı Nail Gönenli “Mahkeme evrakında daha net manzaralar var. Sözlerimizle kamera kayıtlarının birebir uyuştuğunu gördük. Burak Deniz’in de vermiş olduğu tabirin gerçeği yansıtmadığı o manzaralarla ortaya çıkacaktır” dediği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir