Şiddet olayında yeni perde! Sevgilisini dövdüğü söylenen futbolcu Batuhan Karadeniz’in eşi sessizliğini bozdu

Yıllar evvel yayınlanan İşte Benim Tarzım isimli yarış programıyla ismini duyuran ve sonrasında Instagram’da içerikler üretmeye başlayan Aleyna Eroğlu, toplumsal medya hesabından peş peşe görüntüler yayınlayarak bir müddettir aşk yaşadığı futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini sav etti. Gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatan ve sevgilisinden daha evvel de tekraren defa şiddet gördüğünü ileri süren Eroğlu, darp raporu alarak şikayetçi olduğunu da kelamlarına ekledi.

KARADENİZ’İN EŞİ: 1,5 YILDIR EVLİ ADAMLA BİRLİKTE

Eroğlu’nun kelamlarının akabinde avukatı aracılığıyla açıklama yapan Batuhan Karadeniz, hakkındaki tezleri kesin bir lisanla yalanlayarak hukuksal süreci başlatacaklarını duyurdu. Gelişmelerin akabinde Batuhan Karadeniz’in evli ve 2 çocuk babası olduğu ortaya çıktı. Instagram’da Eroğlu’nun görüntüsünün altına yorum yapan Karadeniz’in eşi, “Şiddetin her türlüsüne karşıyım lakin 1,5 yıldır evli ve 2 çocuklu adamı kabul ederek kendisi bu formda bir ilgi yaşamayı ve alelen herkese ilan etmeyi tercih etti. Bahsi geçen bu bayan bana ve çocuklarıma da ruhsal şiddet uygulayıp hakaretler, beddualar etti. Hepsi de kanıtlı, ispatlı. Görüntüdeki bayan Batuhan Karadeniz’in kız arkadaşı falan değil. Bahsi geçen adam benim eşim” dedi.

Karadeniz’in eşi, Instagram hesabından yaptığı bir öteki paylaşımda ise yasak aşkı öğrendikten sonra geçtiğimiz sene eşine dava açtığını ve yargı sürecinin devam ettiğini söyledi.

NE OLMUŞTU?

Fenomen Aleyna Eroğlu, Instagram hesabından ağlayarak görüntü yayınlayarak sevgilisi Batuhan Karadeniz’den şiddet gördüğünü ileri sürdü. Yaşadıklarını anlatan Eroğlu, “Çok nahoş ve iğrenç bir gece geçirdim. Bayana karşı şiddetin her türlüsüne çok karşıyım. Bu benim gördüğüm birinci şiddet değildi. Kaçıncı sefer şiddet gördüğümü sayamadım. Çok berbat bir bağlantıdan çıktım. Düzelir diye bekledim lakin düzelmedi. Uzaklaştırma kararı aldırdım. Darp raporu alarak şikayetçi oldum” demişti.

Yaşananların akabinde bahisle ilgili sessizliğini bozan Batuhan Karadeniz, avukatı Mert Öcel aracılığıyla şu açıklamayı yaptı: “21.03.2023 günü saat 04.00 sıralarında soruşturma evrakında müşteki olarak görünen şahıs, müvekkilin konakladığı otele gelmiş, otel odasının kapısı çalınmıştır. Müvekkil tarafından kapı aralanmış, müşteki olarak görünen şahıs ayağını ve kolunu kapının ortasına sokmak suretiyle içeriye girmeye çalışmış, müvekkil tarafından olayın daha fazla büyümemesi ismine kapı kapatılmıştır. Kapının kapatılması üzerine tehdit ve hakaretler müvekkile yöneltilmiştir. Müvekkil hakkında çıkan haberler ile ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmış olup, müvekkil de ilgili şahıstan davacı ve şikayetçi olmuştur. Soruşturma hala devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine hürmet ile sunulur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir