Ufuk Özkan’dan hayranlarını üzen haber: Acilen organ nakli olmalı

UFUK Özkan, “Geniş Aile” dizisinde Cevahir Kirişçi karakterini canlandırarak herkesin aklında yer edindi. Ünlü oyuncu geçen yıl karaciğer yağlanması yüzünden 17 kilo birden zayıfladı. Oyuncu, Medipol Hastanesi’ndeki olağan denetimleri sırasında ise üçüncü derece siroz olduğunu öğrendi. Hekimler Özkan’a şayet ivedilikle organ nakli olmazsa 9 ila 12 ay yaşayabileceği bilgisini verdi.

3 SİNEMA SİNEMASININ ÇEKİMİNİ ERTELEDİ

Ufuk Özkan, Memorial Şişli Hastanesi’nde organ nakli için sıraya girdi. Özkan, en kısa müddette organ nakli olmaması durumunda güçlü bir süreçten geçecek. Oyuncu, rol almayı planladığı 3 sinema sinemasının çekimlerini de tedavi süreci başladığı için ertelemek zorunda kaldı. Ufuk Özkan, 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi dansçılarından Nazan Güneş ile de geçen yıl mutabakatlı olarak boşanmıştı. 

‘Geniş Aile’ dizisindeki rolüyle tanınan Ufuk Özkan, 17 kilo verdi.

‘ENDİŞE DOLU İLETİLER ALDIM, ÇOK ÜZÜLDÜM’

Ufuk Özkan sıhhat durumuyla ilgili Instagram sayfasından açıklama yaptı:

“Bugün sıhhatim hakkında çıkan haberler ile ilgili sizlere bir açıklama yapmak istiyorum. Bir müddettir karaciğerim ile ilgili sorunlar yaşıyorum. organ nakli gerekliliği ihtimaline karşı da natürel ki uzman hekimler tarafından durumum müşahede altında. Denetimlerim nizamlı olarak yapılıyor. Gelişebilecek süreçler ile ilgili evvelden görüşmeler yapılıyor… Sevenlerimden telaş dolu bildiriler aldım ve çok üzüldüm. Hayat bizleri hastalıklarla bir arada yaşamayı öğrenmek zorunda bırakıyor ancak yaşadığım bu süreçlerin hiçbir vakit işimi etkilemesine müsaade vermedim. Bugünden sonrada Allah’ın müsaadesiyle böle bi niyetim yok en kısa vakitte yeni dizi ve sinemalarla huzurunuza çıkacağım. Tüm sevgi dolu dua dolu iletileriniz için çok teşekkür ederim. Hürmet ve Sevgilerimle UFUK Özkan (abiniz,kardeşiniz) Yeterli ki varsınız…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir